Türkiye’de BT

Küresel ölçekte çalışıyor, yerel çözümler üretiyoruz

Sunduğumuz değer

Şirket olarak önde gelen bir küresel işletme iletişimi sağlayıcısıyız. Dünya çapında 17.000'i aşkın çalışan ile dünyanın 180 ülkesinde toplam 5500 çok uluslu şirkete bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) hizmetleri sağlıyoruz.

Müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olmak amacıyla ağ kurma, bulut tabanlı birleşik iş birliği, karma bulut hizmetleri ve güvenlik alanlarındaki küresel gücümüzü, kapsamlı uzmanlığımız ve küresel hizmet teslimi modelimiz ile birleştirdik. Müşterilerimize, işletmelerinin dijital dönüşümünü sağlamak için ihtiyaç duydukları hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimize sağladığımız destek üç temel alanı kapsamaktadır:

  • Dijital müşteri: Son müşterileri ile daha kapsamlı ve daha yoğun etkileşimler sürdürür. Tutarlı bir son müşteri deneyimi sağlamak için birden çok temas noktasına entegre edilen BT Contact küresel bulut tabanlı iletişim çözümleri ile etkinleştirilir.
  • Dijital işletme: Buluta taşıma sürecinde işletme çevikliğini ve yeniliğini artırır. Sizlere tercih, kontrol ve esneklik imkanı sunmak amacıyla BT Connect tarafından sağlanan birinci sınıf Dynamic Network Services ve BT Compute tarafından sağlanan en iyi bağlantılı Bulut sağlayıcısı ile etkinleştirilir.
  • Dijital çalışan: Teknolojiler arasında sorunsuz çalışan iş birliğini kolaylaştırarak üretken ve verimli bir işletme ortamı oluşturur. Üretkenliği ve iş yapma hızını artırmak için güvenli ve erişilebilir BT One iş birliği çözümlerimiz ile etkinleştirilir.

Bu hizmetlerin tümü, işletmeniz için en önemli hususları belirlemenize ve bunları sürdürmenize yardımcı olmak amacıyla birinci kalite güvenlik ve mesleki uzmanlığımız ile desteklenmektedir.

Bulutların Bulutu adını verdiğimiz portföy stratejimiz, yetkinliklerimizi ve uzmanlığımızı pazardaki önde gelen iş ortaklarımızın yetkinliği ve uzmanlığı ile birleştirerek güçlü yeni imkanlar ortaya koyar. Bu da müşterilerimizin dijital girişimlerini tam anlamıyla hayata geçirmemizi sağlar.

Gelişen Türkiye’de güvenli ve kaliteli küresel bağlantıya ihtiyaç duyan Türk şirketlerinin sayısı giderek artmaktadır. Küresel oyuncu olma yolunda ilerleyen bir çok Türk şirketi de, küresel amaçlarına ulaşmak konusunda BT’yi güvenilir bir iş ortağı olarak tercih etmektedir."

Wael El Kabbany
Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Doğu Akdeniz Bölge Başkanı

Genel konular

BT Merkez Ofisi

Yenisahra Mahallesi, Yavuz Selim Caddesi, No: 19/A
34746 Ataşehir, İstanbul
Türkiye

Sağdaki formu doldurarak veya telefonla arayarak bize ulaşabilirsiniz:

Telefon: 0216 542 77 00, 0850 303 24 49, 0850 303 24 37

Yardim Masası: +90 216 542 77 77

Kontakt